نقد و بررسی سریال the Undoing

نقد و بررسی سریال فروپاشی (The Undoing) : یک رویکرد همیشه نتایج مشابه در...

سریال فروپاشی چشم‌های زیادی را به سوی خود کشاند و با پیش‌نمایش‌های خیره کننده توانست توجه بسیاری از مخاطبان همیشگی HBO را جلب کند. اما آیا توانست با استفاده از تم تکراری به موفقیت قبلی دست پیدا کند؟
مخالفان فضایی

نقد و بررسی سریال Solar Opposites : مخالفان فضایی یا ریک و مورتی ؟

نقد و بررسی سریال جذاب مخالفان فضایی. سریالی با حال و هوای ریک و مورتی اما با فضایی شادتر و شخصیت های جدید.

بررسی سریال The Office: طعم نامتعارف کمدی

نقد و بررسی سریال سیت‌کام کمدی The Office که با دیدن سریال ممکن است از آن متنفر و یا عاشقش شوید. درباره‌ یک شرکت زنجیره‌ای فروش کاغذ همراه با عجیب‌ترین رئیس دنیا، مایکل اسکات، که هر کاری برای بهتر شدن روحیه کارمندان می‌کند.
معرفی سریال ریوردیل

معرفی سریال ریوردیل – شهر کوچک مرموز

ریوردیل یکی از سریال‌های بسیار محبوب شبکه سی‌دابلیو است. سریال داستان چند خانواده را در شهر کوچک ریوردیل را روایت می‌کند که سعی می‌کنند با مرگ جیسون بلاسم کنار بیایند.
معرفی سریال دردویل

بررسی سریال دردویل – ده دلیل که چرا باید دردویل را تماشا کنید

سریال دردویل در سال 2015، توسط شبکه نتفلیکس شروع به پخش کرد و در سال 2018 با کنسل شدن تمامی پروژه‌‌های مشترک این پلتفرم و مارول به پایان رسید.
سریال سیلیکون ولی

بررسی سریال سیلیکون ولی – برنامه‌نویسی در دره سیلیکون

اگر دلتان می‌خواهید سریالی طنز شروع کنید که هر قسمتش بیش از 30 دقیقه نباشد و همچنین در مورد موضوعات مرتبط با تکنولوژی باشد، سیلیکون ولی سریال مناسب شما خواهد بود.

نقد سریال ویچر – ناامید‌کننده‌ترین سریال سال!

ویکی‌نقد - ویچر یکی از موردانتظارترین سریال‌‌های سال بود. از داستان‌های جذاب تا بازی‌های رایانه‌ای درخشان، انتظار می‌رفت که سریال نت‌فلیکس هم درخشان ظاهر شود. اما این‌‌طور نشده است.
معرفی سریال Undone

نقد سریال Undone – نیروی ماورایی یا بیماری روانی؟

در آخرین ساخته رافائل باب وکسبرگ، داستان خانمی را دنبال می‌کنیم که پس از یک تصادف بزرگ، شروع به دیدن پدر مرده‌اش می‌کند. در سریال Undone مرز بین بیماری روانی و قدرت ماورایی بسیار باریک است.
نقد سریال Castle Rock

نقد سریال Castle Rock: اقتباسی موفق از آثار کینگ

نقد و بررسی سریال کسل راک (Castle Rock) اثری است از خالق رمان‌های وحشتناک، ماورایی و علمی‌تخیلی که در کارنامه‌‌ اقتباس‌های سینمایی از آثار وی، فیلم‌هایی همچون کَری، منطقه مرده، میزری، کنار من بمان و رستگاری در شاوشنگ دیده می‌شود.
The Walking Dead Cover

نقد سریال مردگان متحرک؛ آغاز دوره‌ای جدید

نقد و بررسی سریال مردگان متحرک، اثری است از تهیه‌کننده آمریکایی که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌هایی همچون هالک، مجازاتگر، ترمیناتور، ایان فلاکس، جشن جهنمی و سریال از مردگان متحرک بترسید، دیده می‌شود.