سریال گریس دیگر - نتفلیکس

مروری بر سریال Alias Grace؛ روایتی دیگر از سرکوب و خفقان

گریس یک مهاجر ایرلندی است که سال‌ها پیش به دو قتل متهم شده. حالا بعد از 15 سال پرونده او دوباره به جریان افتاده. قرار است او را از نظر سلامت روانی معاینه کنند. او کاراکتر مرموزی دارد. گاهی فکر می‌کنیم حقیقت را می‌گوید گاهی هم فکر می‌کنیم او یک دروغ‌گوست.
مینی سریال رسوایی انگلیسی

نگاهی به مینی سریال A Very English Scandal؛ دور از واقعیت اما واقعی

رسوایی بس انگلیسی (A Very English Scandal) مینی سریالی است که بر اساس رمانی از جان پیترسون (John Preston) با همین اسم ساخته شده است. فصل اول این سریال را استفن فیرز (Stephen Frears) در سه قسمت کارگردانی کرده است.
سریال آندرکاور بی‌بی‌سی وان

بررسی Undercover؛ درامی پیچیده درباره فریب و خیانت

فکر می‌کنید به نزدیک‌ترین افراد زندگی‌تان می‌توانید اعتماد کنید؟ فکر می‌کنید کسانی که سال‌هاست می‌شناسید، چیزی برای مخفی کردن ندارد؟ زیاد هم مطمئن نباشید. Undercover داستان وکیلی به‌نام مایا‌ست. همسر او، نیک، راز بزرگی در گذشته‌اش دارد که همیشه از مایا مخفی کرده است.
کاور سریال سقوط

مروری بر سریال The Fall؛ قاتلی جذاب در کمین زنان زیبای شهر

داستان سریال سقوط (The Fall) روایتگر کارآگاهی به نام استلا گیبسون (Stella Gibson) است که به بلفاست، پایتخت ایرلند شمالی می‌رود. قرار است او در حل پرونده قتل دختری جوان به پلیس ایرلند کمک کند. او بعد از مدتی متوجه می‌شود که این قتل با پرونده دیگری در ارتباط است. آن‌ها درواقع با یک قاتلی زنجیره‌ای طرف هستند.
کاور سریال جوخه برادری

نقد و بررسی سریال Band of Brothers؛ روایت رفاقت و برادری در دل جنگ

سریال جوخه برادران (Band of Brothers) ماجرای گروهانی از نیروهای چترباز آمریکایی را از دوران آموزش در آمریکا و انگلیس تا پایان جنگ جهانی دوم در آلمان روایت می‌کند.
پوستر سریال دگردیسی

بررسی سریال The Strain؛ روایت شیوع یک ویروس مهلک دیگر

داستان سریال دگردیسی (The Strain) از یک هواپیما در فرودگاه شهر نیویورک شروع می‌شود. همه مسافران این هواپیما در اثر یک بیماری مرموز از پا در آمده‌اند. افریم گودوِدِر (Ephraim Goodweather) به همراه تیمش به محل حادثه اعزام می‌شود. در آن‌جا متوجه می‌شود یک بیماری خاص باعث شده همه مسافران از بین بروند.
پوستر سریال رابطه

مروری بر سریال The Affair؛ ماجرای قدیمی عشق و خیانت

موضوع سریال رابطه پنهانی (The Affair) تاثیرات روابط خارج از ازدواج بین نوآ سولوی (Noah Solloway) و اَلیسون بِیلی (Alison Bailey) است. رویکرد خاص این سریال در روایت داستان نشان می‌دهد این رابطه چه تاثیری روی زندگی اطرافیان آن‌ها دارد.
طرحی از پوستر مینی سریال غیرقابل باور

مروری بر سریال Unbelievable؛ داستان تلخ تجاوز و انکار

این سریال درباره دختر نوجوانی به‌نام مری است که متهم به گزارش دروغ درباره تجاوز است و دو کارآگاه که مسیر پرپیچ‌وخمی را برای رسیدن به حقیقت طی می‌کنند
سریال پایان این دنیای لعنتی

نقد سریال End of The F**ing World؛ روایت غم‌انگیز دوران نوجوانی

دو کاراکتر اصلی این سریال جیمز (James) و آلیسا (Alyssa) هستند. دو نوجوان سرکش که خشم و دلزدگی آن‌ها از شرایط زندگی باعث می‌شود که دست به فرار بزنند. آن‌ها که در ابتدا از هم متنفر بودند بعد از مدتی عاشق هم می‌شوند. اما همه چیز به این خوبی نمی‌ماند و آن‌ها در دردسری عظیم می‌افتند که حسابی آن‌ها را پشیمان می‌کند.
پوستر سریال حمله متقابل

نگاهی اجمالی به سریال Strike Back؛ پرافت‌خیز اما در نهایت موفق

سریال حمله متقابل (Strike Back) یک مجموعه تلویزیونی در ژانر اکشن، جنگی و درام است و با بودجه بسیار بالا ساخته شده. این سریال اقتباسی از رمانی با همین نام از کریس رایان (Chris Ryan) است. او در این کتاب داستان‌های مربوط‌به جنگ‌های خاورمیانه را در اختیار علاقه‌مندان این موضوع قرار می‌دهد.