نقد سریال Castle Rock

نقد سریال Castle Rock: اقتباسی موفق از آثار کینگ

نقد و بررسی سریال کسل راک (Castle Rock) اثری است از خالق رمان‌های وحشتناک، ماورایی و علمی‌تخیلی که در کارنامه‌‌ اقتباس‌های سینمایی از آثار وی، فیلم‌هایی همچون کَری، منطقه مرده، میزری، کنار من بمان و رستگاری در شاوشنگ دیده می‌شود.
The Walking Dead Cover

نقد سریال مردگان متحرک؛ آغاز دوره‌ای جدید

نقد و بررسی سریال مردگان متحرک، اثری است از تهیه‌کننده آمریکایی که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌هایی همچون هالک، مجازاتگر، ترمیناتور، ایان فلاکس، جشن جهنمی و سریال از مردگان متحرک بترسید، دیده می‌شود.
Shameless tv review

نقد سریال Shameless؛ خانوادگی اما بی قید و بند

نقد و بررسی سریال بی حیا، اثری است از تهیه‌کننده آمریکایی که در کارنامه فاخرش، آثاری همچون سریال‌های پادشاهی حیوانی، فوریت‌های پزشکی و زن آمریکایی در کنار فیلم عشق و بخشش دیده می‌شود.
Jack Ryan Tv Show Review

نقد سریال جک رایانِ تام کلنسی: قهرمان ناب آمریکایی

نقد و بررسی سریال جک رایان تام کلنسی، اثری است از دو فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده آمریکایی که در کارنامه‌شان، سریال‌های به‌یادماندنی همچون لاست، فرار از زندان، بیتس متل و فرینج به چشم می‌خورد.
AHS Apocalypse Tv Show

نقد سریال داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان

نقد و بررسی سریال داستان ترسناک آمریکایی: آخرالزمان، اثری است دیگر از تهیه‌کننده و نویسنده سریال‌های داستان جنایت آمریکایی، 911 و گلی که با کنار هم آوردن بازیگران فصل‌های اول، کنام جنایت و فصل سوم، محفل جادوگران، روایتی متفاوت از پایان دنیا را به تصویر می‌کشد.
معرفی سریال بوجک هورسمن

معرفی سریال بوجک هورسمن – تجربه غم و شادی در هالیوو

ویکی نقد - بوجک هورسمن از آن دست انیمیشن‌های بزرگسالانه طنز موفق است که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. اما بوجک با تمامی انیمیشن‌های بزرگسالانه دیگر فرق دارد. هسته اصلی داستان آن، کمدی‌ای تلخ و تاریک است که با مشت به صورت بیننده می‌کوبد.
Mr. Robot Review

نقد سریال آقای ربات: حیرت‌انگیز و همیشه در اوج

با نقد سریال Mr. Robot (آقای ربات) محصول سال 2015 اثری از سم اسماعیل خالق آثار موفقی همچون بازگشت به خانه و مرغ مقلد آمریکای شمالی در ویکی‌نقد همراه باشید.
Anne with an E Review

نقد سریال آنه با یک ئه: اثری سرگرم‌کننده و غم‌انگیز

نقد و بررسی سریال آنه با یک ئه، اثری است متفاوت از تهیه‌کننده و نویسنده سریال برکینگ بد که نسبت به رمان مونتگومری روایتی سرگرم‌کننده و در عین پریشان‌احوال از اوضاع و شرایط روحی و زندگانی کاراکترهایش را به بهترین شکل ممکن روایت می‌کند.
فلیبگ

معرفی سریال فلیبگ : قهقهه با جنگی درونی

فلیبگ سریالی است که در سال 2016 توسط شبکه بی‌بی‌سی با همکاری آمازون ساخته و پخش شد و یکی از بهترین سریال‌های طنز تلویزیون است.
American Crime Story Review

نقد سریال داستان جنایت آمریکایی: ترور جیانی ورساچه

با نقد سریال داستان جنایت آمریکایی: ترور جیانی ورساچه محصول سال 2018 به تهیه‌کنندگی رایان مورفی خالق آثار موفقی همچون ژست و 911 در ویکی‌نقد همراه باشید.