پوستر بازی دیسک روم

نقد و بررسی بازی ویدئویی Disc Room؛ ارابه‌های مرگ در فضا

بازی ویدئویی دیسک روم (Disc Room) اثری بسیار جذاب و مهیج محصول سال 2020 است. محوریت این بازی در سال 2089 قرار دارد. جایی‌که شما به‌عنوان یک چرخ دنده‌شناس به سیاره مشتری فرستاده می‌شوید تا راز یک چرخ دنده متحرک غول‌آسا که در فضا دیده شده را کشف کنید.
وستر بازی به من بگو چرا

مروری بر بازی ویدئویی Tell Me Why؛ ماجرای عجیب دوقلوها

بازی ویدئویی Tell Me Why اثری در ژانر معمایی و ماجراجویانه است. داستان یک خواهر و برادر که در کودکی مادرشان را از دست داده‌‌اند و حال دنبال کشف معمای مرگش هستند. این بازی بسیار جذاب است و ساختار اپیزودیک دارد.
پوستر بازی ویست لند

بررسی بازی ویدئویی Wasteland 3؛ جهنم یخی در انتظار شماست

سومین نسخه از سری بازی‌های Wasteland در سال 2020 توسط شرکت بازی‌سازی inXile Entertainment تولید و توسط کمپانی بازی‌سازی Deep Silver به‌صورت رسمی و گسترده عرضه شد. این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 (PS4)، ایکس‌باکس وان (Xbox One) و کامپیوترهای شخصی (PC) تولید شده. داستان بازی در اوایل قرن 22 میلادی و در ایالت کلرادو اتفاق می‌افتد.
پوستر بازی گیرزتاکتیک

نگاهی به بازی ویدئویی Gear Tactics؛ برد در سه حرکت

بازی ویدئویی Gear Tactics محصول سال 2020 و دنباله سری بازی‌های محبوب Gears of War است. این بازی توسط شرکت‌های بازی‌سازی Splash Damage و The Coalition تولید شده. این اثر در دسته آثار استراتژیک و شوتر سوم شخص قرار دارد.
پوستر بازی مافیا

بررسی بازی ویدئویی Mafia: Definitive Edition؛ در دنیای مافیایی

نسخه جدید بازی ویدئویی مافیا (Mafia) تحت‌عنوان Definitive Edition در سال 2020 توسط شرکت بازی‌سازی Hangar 13 برای کنسول‌های PS4 و PC و Xbox One تولید شده. محتوای این بازی از روی نسخه اصلی که در سال 2002 تولید شده، الهام گرفته شده.
پوستر بازی ویدئویی اسنت

نقد و بررسی بازی ویدئویی The Ascent؛ در میان ستارگان

بازی ویدئویی آینده (Ascent) اثری در دسته بازی‌های شبیه سایبرپانک (Cyberpunk) است. این بازی در سال 2021 توسط کمپانی توسعه‌دهنده Neon Giant تولید شده. این بازی به‌صورت اختصاصی برای کنسول‌های Xbox One و کامپیوترهای شخصی (PC) منتشر شده. این بازی در ژانر شوتر است.
پوستر بازی چیکوری یک داستان رنگارنگ

نگاهی به بازی ویدئویی Chicory: A Colorful Tale؛ کتاب نقاشی

بازی ویدئویی چکوری یک داستان رنگارنگ (Chicory: A Colorful Tale)اثری بسیار جذاب محصول سال 2021 است. این بازی توسط توسعه‌دهنده مستقل گرگ لبانف (Greg Lebanov) ساخته شده. در این بازی شما نقش نگهبان یک دنیای سارارآمیز را بازی می‌کنید که باید با یک قلم‌موی جادویی از این دنیا محافظت کند.
بازی ویدئویی پاردایس کیلر 2020

مروری بر بازی ویدئویی Paradise Killer؛ آخرین شکار قاتل

بازی ویدئویی قاتل بهشتی (Paradise Killer) اثری در دسته بازی‌های جهان آزاد (Open World) است. در این بازی تعدادی قتل در جهانی به‌نام Paradise اتفاق افتاده. حالا شما باید به‌عنوان یک کارگاه دنبال قاتل زنجیره‌ای باشید و راز این قتل‌ها را برملا کنید.
بازی ویدئیی نئو

نقد و بررسی بازی Neo: The World Ends With You؛ دنباله‌ای موفق

شرکت بازی‌سازی Square Enix نسخه جدید بازی محبوب جهان با تو به پایان می‌رسد را در سال 2021 برای کنسول‌های PS4 و کامپیوتر شخصی و سوئیچ نینتندو عرضه کرده. این بازی دنباله نسخه اصلی بازی‌ست که در سال 2007 عرضه شده.
وستر بازی ان‌بی‌ای

بررسی بازی ویدئویی NBA 2K21؛ بسکتبال حرفه‌ای برای شما

بازی ویدئویی NBA 2K21 یک بازی شبیه‌سازی ویدئویی‌ست که براساس لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا (NBA) توسط شرکت بازی‌سازی Visual Concepts تولید شده و توسط شرکت سرگرمی 2K به‌صورت گسترده پخش شده. این بازی در سال 2020 به‌صورت رسمی برای کنسول‌های PS4 یا پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 یا PS5 و سری‌های مختلف Xbox، گوشی‌های هوشمند و کامپیوتر شخصی (PC) عرضه شد.