نقد فیلم هریت

نقد فیلم هریت: فراری شجاعانه از دنیای برده‌داری

نقد و بررسی فیلم هریت اثری است از بازیگر و کارگردان زن سیاه‌پوست آمریکایی، کیسی لمونز که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌های جویبار ایو، دکتر هوگو، ولنتاین غارنشین، با من حرف بزن و ظهور یک سیاه‌پوست دیده می‌شود.
نقد فیلم امواج

نقد فیلم امواج : شاهکار تری ادوارد شولتز در درامی خانوادگی

فیلم امواج، ساخته تری ادوارد شولتز، فیلمی جاه‌طلب و اساسی است که پریشان‌حالی یک خانواده آمریکایی-آفریقایی را به نمایش می‌گذارد.
نقد فیلم دکتر اسلیپ

نقد فیلم دکتر اسلیپ: دنباله‌ای موفق از درخشش کوبریک

در این مقاله با نگاهی بر اقتباس‌ سینمایی کوبریک و رمان استفن کینگ از اثر هنری تحسین‌شده درخشش، به جذابیت‌ها و انتقادات وارد بر فیلم دکتر اسلیپ، اثر موفق و ارزشمند دیگری در ژانر ترس و وحشت می‌پردازیم.
نقد فیلم ال کامینو

نقد فیلم ال کامینو: فیلمی از دنیای برکینگ بد

نقد و بررسی فیلم ال کامینو: فیلمی از دنیای برکینگ بد اثری است از نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی، وینس گیلیگان که در کارنامه‌‌اش، فیلم هنکاک و سریال‌های برکینگ بد، بهتره با سال تماس گرفت و پرونده‌های ناشناخته دیده می‌شود.
نقد فیلم نابودگر سرنوشت تاریک

نقد فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک – بازگشت لیندا همیلتون در نقش سارا کانر

نابودگر: سرنوشت تاریک احتمالا آخرین دنباله سری فیلم‌های نابودگر است که در سال 1984 اولین قسمت آن با کارگردانی حیمز کمرون منتشر شد و از آن پس تبدیل به یک نماد در فرهنگ عامه شد.
نقد فیلم انگل

نقد فیلم انگل؛ شگفتی در عین پیچیدگی

نقد و بررسی فیلم انگل (Parasite 2019)، اثری است از فیلمنامه‌نویس و کارگردان اهل کره جنوبی، بونگ جون هو که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌هایی همچون اوکجا، برف‌شکن، مادر، میزبان و خاطرات قتل دیده می‌شود.
نقد فیلم زامبی لند شلیک نهایی

نقد فیلم سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی – ادامه‌ای بر یک طنز خوب

اگر به دنبال فیلمی سرگرم‌کننده، کمی ترسناک و پر از احساسات متناقض هستید، فیلم «سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی»، فیلمی مناسب برای تماشا خواهد بود.
Downton Abbey Review

نقد فیلم دانتون ابی: باشکوه‌تر از همیشه

نقد و بررسی فیلم دانتون ابی، اثری است از بازیگر، رمان‌نویس و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی، جولیان فلوز که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌هایی همچون رومئو و ژولیت، ویکتوریای جوان و محافظ شاهزاده جوان، دیده می‌شود.
Lighthouse Review

نقد فیلم فانوس دریایی (Lighthouse): جنون شیطانی بشر

نقد و بررسی فیلم فانوس دریایی، اثری است از فیلمنامه‌نویس، کارگردان و طراح تولید آمریکایی که در کارنامه‌‌اش، فیلم‌هایی همچون جادوگر، هانسل و گرتل و مرکز دستگاه کنترل دیده می‌شود.
Toy Story 4 Review

نقد فیلم داستان اسباب بازی 4: قدرت دست خانوماست!

نقد و بررسی فیلم داستان اسباب بازی 4، اثری است از تهیه‌کننده آمریکایی که در کارنامه فاخرش، کارگردانی آثاری همچون فیلم‌های اولین قرار رایلی و جرج و ای.جی و داستان‌نماپردازی فیلم‌ شگفت‌انگیزان دیده می‌شود.