پوستر فیلم آوای وحش

بررسی فیلم Call Of The Wild؛ آوای وحش به پرده سینما برمی‌گردد

آوای وحش داستان زندگی سگی به‌نام باک را روایت می‌کند. باک سگ یک قاضی در کالیفرنیاست و زندگی خوب و خوشی دارد. اما این ماجرا دیری نمی‌پاید. دست سرنوشت باک را از نواحی گرم کالیفرنیا به سرزمین‌های سرد آلاسکا می‌برد و او مجبور است با شرایط جدید خودش را وفق دهد.
ترامبو

نگاهی به فیلم Trumbo؛ پارانویای سیاست و دردهای شخصی

ترامبو، یکی از آن بیوگرافی‌های خوب است که دیدنش خالی از لطف نیست. این فیلم که در سال 2015 در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو برای اولین بار اکران شد، به زندگی دالتون ترامبو، فیلمنامه‌نویس معروف هالیوود می‌پردازد.
موروثی

نقد فیلم Hereditary؛ ترسی که تا عمق وجودتان رخنه می‌کند

فیلم ترسناک موروثی محصول سال 2018 موفق شده با بهره گیری از هنر بازیگران ، خلاقیت کارگردان، الهام گرفتن از برترین آثار ژانر وحشت و سوژه آشنا اثری باشد که در رقابت با فیلم های پرزرق و برق و پرخرج فیلم های ترسناک، خودی نشان داده و به همگان ثابت کند که می‌توان در بیان یک داستان تکراری و حتی همان پایان قابل پیش بینی، آن چنان خلاقانه پیش رفت که مخاطب انتظارش را نداشته باشد.
فیلم پسر زیبا

یادداشتی بر فیلم Beautiful Boy؛ داستان بی‌پایان اعتیاد

Beautifull Boy ساخته 2018 فیلمی با مضمون اعتیاد است. در این اثر به رابطه پدر و پسری پرداخته می‌شود که درگیر اعتیاد است و حالا پدرش، می‌خواهد تا او را از این باطلاق بیرون بیاورد. کاری که ابتدا به‌نظرش آسان است اما هرچه می‌گذرد، به سختی‌های آن بیشتر پی می‌برد.
کاور فیلم آقای جونز

مروری بر Mr. Jones؛ سیر قهرمانانه خبرنگاری در کابوسی از جنس شوروی

در این فیلم جیمز نورتون نقش خبرنگاری را ایفا می‌کند که برای مصاحبه با استالین و نوشتن درباره پیشرفت‌های اقتصادی چشمگیر شوروی راهی سفری به این کشور می‌شود. اما در آن‌جا با چیزی مواجه می‌شود که اصلا انتظارش را نداشته و سفری مخفیانه را در شوروی آغاز می‌کند.
فیلم سینمایی قاطر - کلینت ایستوود 2018

مروری بر فیلم سینمایی The Mule؛ سرزنده در 100 سالگی

فیلم سینمایی قاطر (The Mule) جدیدترین اثر کارگردان معروف آمریکایی کلینت ایستوود (Clint Eastwood) است. این فیلم داستان مردی سالخورده‌ای است که به دلیل مشکلا مالی مجبور به عضویت در کارتل مواد و قاچاق مواد مخدر می‌شود.
فیلم پادشاه 2019

بررسی فیلم The King؛ نتفلیکس در اثری از شکسپیر زمین‌گیر می‌شود

سفری به قرون وسطی در اروپا داشته باشیم و کمی با زندگی پادشاهی که تاریخ را شکل دادند همراه شویم. در فیلم پادشاه تیموتی شالامی نقش شاهزاده‌ای به‌نام هال را بازی می‌کند که علاقه‌ای به سلطنت ندارد. اما اتفاقات مسیر زندگی او را طور دیگری رقم می‌زنند و ما شاهد تغییر زندگی و شخصیت او خواهیم بود.
فیلم لیدی مکبث 2016

نگاهی به فیلم Lady Macbeth؛ نگاهی وارونه به داستانی کلاسیک

لیدی مکبث، داستان دختر نوجوانی است که علی‌رقم خواسته‌اش ، با مردی بزرگ‌تر از خود ازدواج می‌کند و همین باعث رقم خوردن اتفاقات دراماتیک و ناگواری می‌شود. داستان فیلم از نمایشنامه شکسپیر الهام گرفته سعی شده تا با نگاهی جدید به این اثر کلاسیک پرداخته شود.
پوستر فیلم اوفلیا 2018

نقد و بررسی فیلم سینمایی Ophelia؛ حماسه‌ای از شکسپیر

فیلم سینمایی اوفلیا (Ophelia) اثری تاریخی و تراژدیک است که از نمایش‌نامه درخشان هملت (Hamlet) اثر شکسپیر اقتباس شده. این فیلم در سال 2018 تولید شده. داستان دختر جوانی به‌نام اوفلیا که وارد قصر دانمارک می‌شود و در آن‌جا به دردسرهای عجیبی می‌افتد.
پوستر انیمیشن انسان اولیه

بررسی انیمیشن Early Man؛ فوتبال یا جنگ تعدیل‌شده عصر حجری

انیمیشن انسان اولیه (Early Man) در ژانر کمدی، ماجراجویی به کارگردانی نیک پارک در سال 2018 در استودیو آردمان انگلیس ساخته شد. در مورد نحوه اختراع فوتبال در اروپا توسط انسان‌های اولیه چند هزار سال قبل میلادی است. بین انسان‌های اولیه عصر حجر و عصر برنز درگیری ایجاد می‌شود که با رقابت بر سر پیروزی ذر فوتبال درگیری برطرف می‌شود و در نهایت بازی به نفع انسان‌های عصر حجر تمام می‌شود و آن‌ها پیروز رقابت می‌شوند.