نقد و بررسی بازی اعماق (Abyss)؛ تصاحب تاج و تخت در قعر اقیانوس

امپراطور دریا مرده و تاج و تخت فرمانروایی او جانشینی ندارد. شما باید فرمانروایی دریا را به عهده بگیرید. ولی افراد دیگری هم هستند که به دنبال تصاحب این جایگاه هستند. شما باید به همه ثابت کنید که لایق‌ترین گزینه برای فرمانروایی هستید. برای این کار باید افراد قدرت‌مند و با نفوذ دربار را تحت فرمان خود در بیاورید و ضمنا مناطق مختلف سرزمین زیر اقیانوس را تحت کنترل خود در بیاورید. با این کار شما لیاقت خود را ثابت می‌کنید و تبدیل می‌شوید به امپراطور دریاها.
تصویر شاخص

نقد و بررسی بردگیم سرنخ (Clue)؛ یک بازی معمایی و جنایی

بازی کلو یک بردگیم در سبک معمایی و جنایی است. در این بازی شما باید با سوال‌هایی که از دیگر بازیکنان می‌پرسید و همچنین اتهام‌هایی که به دیگران وارد می‌کنید کارت‌های سری موجود در بازی را حدس بزنید و خود را برنده بازی کنید. ولی مراقب باشید. اتهام اشتباه زدن می‌تواند باعث حذف شدن شما از مسابقه شود. باید تمام حواس خود را جمع کنید تا از اطلاعاتی که در اختیارتان وجود دارد نهایت استفاده را ببرید و بهترین نتیجه گیری را کنید تا در نهایت برنده این بازی شوید.
تصویر شاخص بردگیم اونو

نقد و بررسی بازی اونو (UNO)؛ یک بردگیم برای همه افراد

اونو بردگیمی است که به سادگی می‌توانید آن را در هر جمعی بازی کنید. یاد دادن آن بسیار ساده و کوتاه است و این باعث می‌شود برای بازی کردن دچار محدودیت‌هایی از قبیل هم‌بازی نباشید. علاوه بر این‌ها اونو بردگیمی است که حتی پس از بارها بازی کردن با آن خسته نمی‌شوید و از هر دور بازی کردن خود لذت می‌برید. بازی کردن با این بردگیم نه تنها شما را سرگرم می‌کند بلکه بسیار هیجان انگیز و حتی شاد و مفرح است و ساعات خوشی را برای شما ایجاد می‌کند.
شهرهای گمشده

بررسی بردگیم شهرهای گمشده؛ گشت‌وگذار در سرزمین‌های فراموش‌شده

در این جعبه یک دنیا هیجان و رقابت انتظارتان را می‌کشد. این بردگیم در اولین طراحی‌اش یک بازی دونفره بود. اما تغییراتی در آن ایجاد شده که بتوانید سه‌نفره و چهارنفره هم بازی کنید. پس عجله کنید. جعبه را باز کنید و بردگیم را آماده کنید. سرزمین‌های زیادی برای کشف وجود دارد.
طرح جلد بازی جومانجی

نگاهی به بردگیم جومانجی؛ یک بازی برای دوست‌داران فیلم

در بازی جومانجی شما باید از خطراتی که در داخل بازی نهفته است فرار کنید. فراموش نکنید که هر خطری می‌تواند شما را از گردونه بازی خارج کند. برای پیروز شدن در این بازی نه تنها باید از خطرات موجود فرار کنید بلکه به شانس نیاز خواهید داشت. علاوه بر این‌ها شما نیاز به هم‌بازی‌های خوب نیز دارید چون خطرات موجود در جنگل بازی جومانجی اگر همراهان خوبی نداشته باشید قطعا شما را از پا در می‌آورند.
کاور دیجیتال ترا میستیکا

نگاهی به ترا میستیکا (Terra Mystica)؛ بردگیم خانوادگی با چاشنی استراتژی

ترا میستیکا یک بازی در سبک یورو (‌‌euro style) است که در سال 2012 توسط کمپانی Z-Man Games عرضه‌شده‌ست. ترا میستیکا برای دو تا پنج‌نفر...
بردگیم بلاد ریج

نگاهی به بردگیم Blood Rage؛ خشمتان دنیا را نجات می‌دهد

شما عضو یکی از چهار قبیله بزرگ وایکینگ هستید. وایکینگ‌های جنگجویی که به روستاها حمله می‌کنند و همه‌چیز را غارت می‌کنند. وایکینگ‌های شجاعی که می‌کشد و کشته می‌شوند. اما نگران نیستند. والهالا در انتظارشان است. این یک بازی کارتی‌ پرافت‌وخیز است و به چهار مرحله یا عصر مختلف تقسیم می‌شود.
طرح جلد برد گیم ماجراجویی شروع می‌شود

بررسی Dungeons & Dragons؛ سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان: ماجراجویی شروع می‌شود

یک بردگیم هیجان‌انگیز و کمی متفاوت! این بار به دنیای اژدها می‌رویم. هدف همه این است که در آخر به جایگاه رئیس برسند. اما چه کسی می‌تواند این جایگاه را تصاحب کند؟! کسی خوب از پس نقشش بربیایید، نقشه بکشد و هنگام مبارزه با اژدها پا پس نکشد. آماده‌اید؟
طرح جلد ترافورمینگ مارس

بررسی بازی ترافورمینگ مارس؛ قابل سکونت کردن مریخ برای نسل آینده

حتما فیلم‌های زیادی درباره زمان آینده دیده‌اید. جایی که زمین دیگر قابل سکونت نیست و انسان می‌خواهد خانه دیگری برای خودش پیدا کند. تا حالا فکر کردید در ساخت این دنیای جدید و فرازمینی نقشی داشته باشید؟ ترافورمینگ مارس این فرصت را به شما می‌دهد. وسایلتان را جمع کنید و آماده سفر به مریخ شوید. باید جنگل ایجاد کنید، اقیانوس درست کنید و صنایع مختلف را هم گسترش دهید.
طرح جلد کلاسیک بردگیم بتل شیپ

نگاهی به بردگیم Battleship؛ یک جنگ دریایی تمام‌عیار

بردگیمی می‌شناسید که بدون اجزای اصلی‌اش هم بتوانید آن را بازی کنید؟ اگر نه، بتل‌شیپ را به شما معرفی می‌کنیم. حتی اگر قطعات این بازی در دسترستان نباشد، با یک کاغذ و خودکار می‌توانید بازی کنید. این بازی معمولا دونفره‌ست و بر پایه حدس زدن پیش می‌رود.